Logo uczelnia

For schools and universities

Stworzyliśmy rozwiązanie przyjazne szkołom i uczelniom. Platforma SowiDocs umożliwia nauczycielowi zdefiniowanie tematu i czasu do kiedy prace mogą być nadsyłane. Na zakończenie system przeanalizuje prace względem siebie oraz z innymi repozytoriami.

Logo klaster

Modern servers

Podczas analiz korzystamy z superkomputera, który jest jednym z najszybszych w Polsce. W połączeniu z nowoczesną platformą KASKADA, analiza dokumentów jest bardzo szybka.

Logo bezpieczeństwo danych

Security of data

Państwa dane przechowujemy w nowoczesnej i bezpiecznej serwerowni. Za pomocą platformy SowiDocs mają Państwo dostęp do swoich dokumentów, z każdego miejsca na świecie.


Interactive online reports. Save time and money.

Po zakończonej analizie pracy, uzyskują Państwo dostęp do zbiorczego raportu. Może on zostać udostępniony wielu osobom, a jego przeglądanie jest możliwe za pomocą komputera, tabletu lub smartfona. Dostępne w raporcie mechanizmy podświetlania i nawigacji skracają czas potrzebny na analizę i ocenę pracy.

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Search identical fragmentsOr search for similar fragments

Platforma SowiDocs oferuje Państwu kilka poziomów analizy takich jak: wstępne wyszukanie zgodnych dokumentów, wyszukiwanie fragmentów identycznych (copy-paste) oraz wyszukiwanie fragmentów podobnych (copy-edit-pase).


Thinking about using SowiDocs? Contact us.

Służymy pomocą przy wdrożeniu systemu. Wspieramy kilka procedur sprawdzania prac studentów. Udostępniamy szereg funkcji w postaci API, co umożliwia Państwu integrację posiadanych rozwiązań z naszą platformą. Jak trzeba to dostosujemy się do Państwa wymagań.

Generic placeholder image

Back to the top